POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Kolczyki ślubne Vestiya

Kolczyki ślubne z perłami

to wyjątkowa bogini, o której mogę opowiadać bez końca.

Vestiya smukła i elegancka, zmysłowa i pełna wdzięku bogini. Otoczona delikatnymi, misternymi koronkami, dyskretnie iskrząca blaskiem kryształów Swarovski oraz kusząca ponadczasowym czarem pereł.

Przepięknie komponuje się z wysmakowaną acz klasyczną stylizacją ślubną.

kolczyki ślubne Vestiya
Vestiya  kolczyki ślubne   foto: Sulika Puszko


Dokładnie taką wersję bogini Vestiyi ukochały gorąco Panny Młode. Właśnie takie ślubne kolczyki ślubne wpisują się w wymarzone przez przyszłe PM stylizacje ślubne. Kompletnie nic w tym dziwnego. Vestiya to szyk i ulotna elegancja nawiązująca do dawnych czasów, to również moc emocji i wzruszeń towarzyszących Paniom Młodym w dniu ich święta.

Stylizacja ślubna Panny MłodejJednak Vestiya to przede wszystkim kobieta i jak większość kobiet zapragnęła odrobiny zmiany i odmiany swojego klasycznego oblicza.

Kolczyki ślubne z kryształami
Kolczyki ślubne VestiyaPostanowiła ogrzać się w cudownym  blasku słońca  nabywając tym samym ciepłych refleksów. Zabieg ten sprawił, że kolczyki ślubne Vesiya zmieniły swoją naturę. Z bogini klasycznej elegancji stały się boginą blasku lśniącą niczym najjaśniejsza z gwiazd.

Kolczyki ślubne Vestiya
Kolczyki ślubne z kryształami


Czy ta wyjątkowa bogini rozpala również Twoje zmysły?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A może masz ochotę aby właśnie Vestiya  lub jej błyszcząca siostra towrzyszyła Ci jako biżuteria ślubna zawsze możesz do mnie napisać i razem omówimy najlepszy i najodpowiedniejszy model dla Ciebie ------->>>>> Vestiya