Kolczyki ślubne Vestiya

sobota, 30 maja 2020

Kolczyki ślubne z perłami

to wyjątkowa bogini, o której mogę opowiadać bez końca.
Vestiya smukła i elegancka, zmysłowa i pełna wdzięku bogini. Otoczona delikatnymi, misternymi koronkami, dyskretnie iskrząca blaskiem kryształów Swarovski oraz kusząca ponadczasowym czarem pereł.

Przepięknie komponuje się z wysmakowaną acz klasyczną stylizacją ślubną.

kolczyki ślubne Vestiya
Vestiya  kolczyki ślubne   foto: Sulika Puszko


Dokładnie taką wersję bogini Vestiyi ukochały gorąco Panny Młode. Właśnie takie ślubne kolczyki ślubne wpisują się w wymarzone przez przyszłe PM stylizacje ślubne. Kompletnie nic w tym dziwnego. Vestiya to szyk i ulotna elegancja nawiązująca do dawnych czasów, to również moc emocji i wzruszeń towarzyszących Paniom Młodym w dniu ich święta.

Stylizacja ślubna Panny MłodejJednak Vestiya to przede wszystkim kobieta i jak większość kobiet zapragnęła odrobiny zmiany i odmiany swojego klasycznego oblicza.

Kolczyki ślubne z kryształami
Kolczyki ślubne VestiyaPostanowiła ogrzać się w cudownym  blasku słońca  nabywając tym samym ciepłych refleksów. Zabieg ten sprawił, że kolczyki ślubne Vesiya zmieniły swoją naturę. Z bogini klasycznej elegancji stały się boginą blasku lśniącą niczym najjaśniejsza z gwiazd.

Kolczyki ślubne Vestiya
Kolczyki ślubne z kryształami


Czy ta wyjątkowa bogini rozpala również Twoje zmysły?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A może masz ochotę aby właśnie Vestiya  lub jej błyszcząca siostra towrzyszyła Ci jako biżuteria ślubna zawsze możesz do mnie napisać i razem omówimy najlepszy i najodpowiedniejszy model dla Ciebie ------->>>>> Vestiya

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life