POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Biżuteria ślubna na zamówienie

Biżuteria ślubna


indywidualne, dopasowana do potrzeb i preferencji.
Biżuterię ślubną na indywidualne zamówienie tworzę bardzo często od zupełnych podstaw, bez schematu i wzoru, czasem na podstawie zdjęć poglądowych przesłanych na zasadzie " to mi się podoba". Taka biżuteria ślubna to najczęściej poszukiwanie zupełnie innych, kreatywnych i nowatorskich  rozwiązań.

Kolczyki ślubne


Taka biżuteria ślubna to również potrzeba połączenia poszczególnych elementów różnych modeli kolczyków ślubnych. Tych fragmentów, które przykuwają spojrzenie i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Dzięki temu otrzymujemy zupełnie nowy, niezwykły i jedyny w swoim rodzaju komplet ślubny spełniający marzenia o wyjątkowej biżuterii na ślub  idealnie dopasowanej do wybranej stylizacji ślubnej.


Ozdoba do włosów


Tworząc takie spersonalizowane zamówienia na biżuterię ślubną czuję ogromną  radość kreowania, to wyjątkowy czas poszukiwania i wędrowania po niezbadanych obszarach, które czasem są proste i dość sprawnie pozwalają się odkryć by czasem prezentować swą pełną zakrętów i nieoczekiwanych zwrotów akcji dwoistą naturę. To również niesamowity dreszcz emocji co do efektu finalnego, ale nade wszystko to szczęście i zadowolenie podarowane właścicielce. 

Diadem ślubny


Zdecydowanie mogę powiedzieć, że morze różnorakich emocji towarzyszy powstawaniu zamówień indywidualnych.

"Biżuteria dotarła i jestem w niej absolutnie zakochana" <3


A takie słowa to zdecydowanie najpiękniejszy moment finałowy pełen  satysfakcji i wdzięczności.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jeśli miałabyś życzenie wyruszyć wraz ze mną w podróż zmierzającą ku wymarzonej biżuterii ślubnej powstałej na indywidualne zamówienie to serdecznie zachęcam do kontaktu przez formularz kontaktu.