Biżuteria ślubna na zamówienie

poniedziałek, 18 maja 2020

Biżuteria ślubna


indywidualne, dopasowana do potrzeb i preferencji.
Biżuterię ślubną na indywidualne zamówienie tworzę bardzo często od zupełnych podstaw, bez schematu i wzoru, czasem na podstawie zdjęć poglądowych przesłanych na zasadzie " to mi się podoba". Taka biżuteria ślubna to najczęściej poszukiwanie zupełnie innych, kreatywnych i nowatorskich  rozwiązań.

Kolczyki ślubne


Taka biżuteria ślubna to również potrzeba połączenia poszczególnych elementów różnych modeli kolczyków ślubnych. Tych fragmentów, które przykuwają spojrzenie i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Dzięki temu otrzymujemy zupełnie nowy, niezwykły i jedyny w swoim rodzaju komplet ślubny spełniający marzenia o wyjątkowej biżuterii na ślub  idealnie dopasowanej do wybranej stylizacji ślubnej.


Ozdoba do włosów


Tworząc takie spersonalizowane zamówienia na biżuterię ślubną czuję ogromną  radość kreowania, to wyjątkowy czas poszukiwania i wędrowania po niezbadanych obszarach, które czasem są proste i dość sprawnie pozwalają się odkryć by czasem prezentować swą pełną zakrętów i nieoczekiwanych zwrotów akcji dwoistą naturę. To również niesamowity dreszcz emocji co do efektu finalnego, ale nade wszystko to szczęście i zadowolenie podarowane właścicielce. 

Diadem ślubny


Zdecydowanie mogę powiedzieć, że morze różnorakich emocji towarzyszy powstawaniu zamówień indywidualnych.

"Biżuteria dotarła i jestem w niej absolutnie zakochana" <3


A takie słowa to zdecydowanie najpiękniejszy moment finałowy pełen  satysfakcji i wdzięczności.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jeśli miałabyś życzenie wyruszyć wraz ze mną w podróż zmierzającą ku wymarzonej biżuterii ślubnej powstałej na indywidualne zamówienie to serdecznie zachęcam do kontaktu przez formularz kontaktu.

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life