POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Biżuteria ślubna


Biżuteria ślubna Koronki iwogg to unikatowy produkt tworzony z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

 To wyjątkowa ślubna biżuteria, która wpisuje się w wybraną i wymarzona stylizację ślubną. Kolczyki i klipsy do ślubu, bransoletki czy naszyjniki  charakteryzują się zaskakującym i niezwykle oryginalnym wzornictwem inspirowanym stylem retro, vintage oraz magicznym okresem belle epoque.


Kolczyki ślubne Adalica

Kolczyki ślubne boho

Esillea perla kolczyki ślubne

ślubne kolczyki z perłami


Mimo tak odległych inspiracji koronkowa biżuteria ślubna wpisuje się w najnowsze i najmodniejsze trendy ślubne. Pięknie komponują się ze stylem rustykalnym i boho jak i wpisują  się w styl klasyczny. Dzięki olśniewającym błyskom cyrkonii jubilerskich i blaskowi kryształów Swarovski,  zapewnia efekt wow stylizacji utrzymanej w klimacie glamour.


Szmaragdowe kolczyki ślubne

Kolczyki ślubne glamour

Wszystkie dodatki ślubne poddawane są modyfikacjom tak aby  pasowały i podkreślały spójność ślubnego looku.


Kolczyki ślubne z kryształami


Koronki iwogg to misterna biżuteria ślubna pełna emocji i romantycznego czaru, delikatności i dziewczęcego uroku, jednak czasem, gdy sytuacja tego wymaga staje się drapieżna i charakterna  podkreślając  tym samym indywidualność i spełniając marzenia Panny Młodej o wyjątkowej biżuterii ślubnej.


Biżuteria ślubna Wielki Gatsby

Kolczyki ślubne Selicana


Chcesz poznać moją twórczość bliżej? Zatem zapraszam Cię na stronę poświęconą całkowicie wyjątkowej, utkanej ze srebra biżuterii ślubnej