Biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna Koronki iwogg to unikatowy produkt tworzony z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

 To wyjątkowa ślubna biżuteria, która wpisuje się w wybraną i wymarzona stylizację ślubną. Kolczyki i klipsy do ślubu, bransoletki czy naszyjniki  charakteryzują się zaskakującym i niezwykle oryginalnym wzornictwem inspirowanym stylem retro, vintage oraz magicznym okresem belle epoque.


Kolczyki ślubne Adalica

Kolczyki ślubne boho

Esillea perla kolczyki ślubne

ślubne kolczyki z perłami

Mimo tak odległych inspiracji koronkowa biżuteria ślubna wpisuje się w najnowsze i najmodniejsze trendy ślubne. Pięknie komponują się ze stylem rustykalnym i boho jak i wpisują  się w styl klasyczny. Dzięki olśniewającym błyskom cyrkonii jubilerskich i blaskowi kryształów Swarovski,  zapewnia efekt wow stylizacji utrzymanej w klimacie glamour.


Szmaragdowe kolczyki ślubne

Kolczyki ślubne glamour

Wszystkie dodatki ślubne poddawane są modyfikacjom tak aby  pasowały i podkreślały spójność ślubnego looku.


Kolczyki ślubne z kryształami


Koronki iwogg to misterna biżuteria ślubna pełna emocji i romantycznego czaru, delikatności i dziewczęcego uroku, jednak czasem, gdy sytuacja tego wymaga staje się drapieżna i charakterna  podkreślając  tym samym indywidualność i spełniając marzenia Panny Młodej o wyjątkowej biżuterii ślubnej.


Biżuteria ślubna Wielki Gatsby

Kolczyki ślubne SelicanaChcesz poznać moją twórczość bliżej? Zatem zapraszam Cię na stronę poświęconą całkowicie wyjątkowej, utkanej ze srebra biżuterii ślubnejCopyright © Szablon wykonany przez My pastel life