POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Kolczyki ślubne z nowej kolekcji

 biżuterii ślubnej Royalitess stworzonej na nadchodzący sezon 2021. 

 

Biżuteria ślubna kolekcja Royalitess


 Kolekcja Royalitess obfituje w zdecydowane, pewne siebie i władcze kobiety. Efektowne dzięki oryginalnym zdobieniom i olśniewające blaskiem a równocześnie pełne uroku, ażurowego wdzięki i misternych koronek.

 

 Elisabeth, Evelyn, Galia, Eileen, Meredith, Scarlett  to bezsprzecznie gwiazdy.

 

Kolczyki ślubne w kolekcji Royalitess

Wśród nich znajdują się gwiazdy wielkiego formatu, skupiające na sobie uwagę, obok których nie sposób przejść obojętnie ale również gwiazdy kuszące delikatnym światłem dodającym blasku.

 

 Jak to w kolekcji każda gwiazda jest inna, każda ma swój unikatowy styl i charakter oraz cechę dominującą.Każda z nich jest wyjątkowa i każda jaśnieje indywidualnością i unikatowością. Budzi zachwyt  lub pożądanie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli kolekcja Royalitess budzi Twoje zainteresowanie to zapraszam do mojej galerii. Kolczyki pojawiają się już w sprzedaży ----->>> kolczyki ślubne

Komentarze

 1. OK, a jeśli w domu mamy sporo taki rzeczy, to warto mieć coś takiego - https://www.eltrox.pl/producent/hikvision.html
  W sensie - taki monitoring może skutecznie chronić? Doświadczenia?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz