POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Jak

coś zacznie mi chodzić po głowie to nie daje spokoju dopóki tego nie zrobię. Oczywiście chodzi o projekt biżuterii. Tym razem takim " niedawaczem spokoju" był komplet ślubny i mimo wewnętrznych obietnic, ze nie zrobię go teraz  z uwagi na brak czasu, nie wytrzymałam. Oto jest Concialta, komplet składający się z kolczyków sztyftów i  wisiorka.
  
Komentarze

 1. brak mi słów, mistrzostwo po prostu

  OdpowiedzUsuń
 2. Iw skąd ja znam ten stan :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wyjątkowo uroczy komplet:)

  OdpowiedzUsuń
 4. podgladam od jakiefos czasu i podziwiam oggggrrrroooomnie! nie umiem wyjsc z podziwu

  OdpowiedzUsuń
 5. podgladam od jakiefos czasu i podziwiam oggggrrrroooomnie! nie umiem wyjsc z podziwu

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz