POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Kolejna opaska


Opaska ślubna do ozdoby koka

Ta delikatna opaska powstała już jakiś czas temu jednak dopiero teraz nadszedł czas jej debiutu na blogu. Elisilia to opaska, która jak większość ozdób do włosów powstała z drutu posrebrzanego. Ozdobiona została akrylowymi kaboszonami w kolorze mlecznym i krystalicznym zamkniętymi w metalowe kasetki. Pomiędzy nie wplecione zostały koraliki w kształcie ryżu oraz kuleczki w kolorze srebra.


Koronkowa opaska ślubna

Taka forma opaski mimo, iż powstaje z drutu jest elastyczna i poddaje się formowaniu. Dzięki temu istnieje możliwość wykorzystania jej na kilka sposobów. Pierwszy z nich to zamocowanie opaski klasycznie jako ozdoby z przodu fryzury.

Opaska ślubna w klasycznym upięciu

Można ją przypiąć do fryzury za pomocą wsuwek,szpilek do włosów lub zawiązać na wstążeczkę.
Drugi sposób mocowania opaski to owiniecie nią koka. Może to być kok zarówno z tyłu głowy jak i na czubku. Dzięki temu jest miejsce na upięcie welonu.

Koronkowa opaska owinięta wokół koka

Ostatni ze sposobów wykorzystania opaski to zamocowanie jej jako ozdoby niskiego koka z tyłu głowy.

Koronkowa opaska jako ozdoba niskiego koka

Powyższą opaskę można zamówić tu. Oczywiście może zostać wykonana w innym zestawieniu kolorystycznym.