POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Nowa kolekcja biżuterii ślubnej


Kolczyki ślubne

powstaje oczko po oczku w koronkowym świecie....


Royalitiess  to  kolekcja biżuterii ślubnej  prezentująca monarchinie.

 Kobiety pewne siebie i zdecydowane w swoich działaniach. Kobiety o niebywałej wprost elegancji i ponadczasowej klasie. Kolczyki ślubne Elisabeth otwierające  naszą najświeższa  kolekcję to jej kwintesencja.Ślubna biżuteria
Kolczyki ślubne Elisabeth

Jaka jest Elisabeth?

To kobieta doskonale znająca swoje marzenia i pragnienia, również te związane ze stylizacją ślubną. Zdecydowanie dążąca do ich urzeczywistnienie i spełnienia.

Elisabeth charakteryzuje się smukłością i długością tak poszukiwaną w kolczykach ślubnych. Dzięki temu podkreślona i wydłużona zostaje linia szyi.
Kunsztowne zdobienia, efektowny wygląd i okazała forma to kolejne cechy opisujące ten niezwykły model kolczyków ślubnych.

Elisabeth nie obawia się spojrzeń innych osób. Wręcz przeciwnie, nakłania innych do skupiania wzroku na niej. Olśniewającego blasku tym kolczykom ślubnym  nie sposób odmówić. One go łakną i pożądają, a jeśli Twój wzrok spotka się z nimi, nie zapomnisz już o Elisabeth efektownych kolczykach ślubnych z kolekcji Royalitess.Kolczyki ślubne Elisabeth można zamówić w przedsprzedaży kontaktując się z nami przez formularz kontaktu.