Selicana niezwykła ślubna biżuteria

czwartek, 21 maja 2020


Biżuteria ślubna ze srebra

i jej różne wersje....
Kolczyki ślubne Selicana to niesamowicie delikatna kompozycja migoczących cyrkonii i kryształów Swarovski w otoczeni misternych, koronkowych splotów. Jej delikatną i pełną subtelnego wdzięku naturę pokochało wiele serc Panien Młodych i wciąż w nich pozostaje.

Kolczyki ślubne Selicana
Kolczyki ślubne Selicana


Selicana ma również jedną niesamowicie cenną umiejętność. Otóż potrafi się ona dopasować do praktycznie każdej stylizacji ślubnej.

W wersji kryształowej, widocznej na zdjęciu wyżej pięknie komponuje się z klasycznym typem suknii ślubnej.

Kolczyki ślubne z perłą
Kolczyki ślubne z perłą


Jej bliźniacza siostra Selicana retro z piękną perłą o kropelkowym kształcie, równie mocno przemawia do serc, głównie wielbicielek stylu retro ale także stylu rustykalnego, pełnego naturalnych inspiracji.

Ale Selicana potrafi stać się bardziej drapieżna i charakterna, pokazać odrobinę zadziornego pazura. Tak jak kobieta zmieniając kolory zmienia swój temperament.  Kusi intensywnymi kolorami cyrkonii jubilerski i kryształów Swarovskiego. Oj tak Selicana umie stać się wyrazistą w swej istocie <3


Kolczyki ślubne z kolorem
Selicana kolczyki ślubne


Co więcej, wspomina wyżej Selicana retro (ta z perłą) też tak potrafi ;) Zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami oraz jako dopasowanie do stylizacji ślubnej zmienia się w bardzo drapieżną istotę przyciągając spojrzenia oraz budząc zachwyt.

Kolczyki ślubne z charakterem
Kolczyki ślubne Selicana retro


Selicana to zmienne stworzenie. Ostatnio postanowiła zmienić jeszcze jedną cechę ;) Zdecydowała, że stanie się klipsem ślubnym.  Tak, zdecydowanie tak, poszukiwanym i pożądanym przez wiele Panien Młodych model z zapięciem jako klips ślubny.

Na koniec dodam, że Selicana  jako klipsy ślubne umyśliła sobie błyszczeć. Błyszczeć delikatnie, minimalnie (zasługa kryształów Swarovski white patina) aczkolwiek tak jak zwykle ona lubi, delikatnie, nieznacznie ale jednak  akuratnie.


Klipsy ślubne Selicana
Klipsy ślubne z błyskiem


Jak myślisz czy kolczyki ślubne Selicana zaskoczą Cię jeszcze swą kolejną zmianą?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A może masz ochotę aby właśnie Selicana towrzyszyła Ci jako biżuteria ślubna lub masz inny pomysł na ich kompozycję. Zawsze możesz do mnie napisać i razem omówimy najlepszy i najodpowiedniejszy model dla Ciebie ------->>>>>  SELICANA  i  SELICANA RETRO

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life