Dlaczego koronkowa biżuteria ślubna

sobota, 21 marca 2020
Biżuteria ślubna


 to  idealnie uzupełnienie każdej ślubnej stylizacji ?


Odpowiedz w gruncie rzeczy jest niezwykle prosta. Koronkowa biżuteria utkana ze srebra to unikatowy i niezwykle oryginalny produkt, który posiada niesamowitą plastyczność i możliwości adaptacyjne pozwalające na dopasowanie się do praktycznie każdej wymarzonej stylizacji ślubnej.


kolczyki ślubne
Foto: Cztery Kadry kolczyki VestarioKoronka od wieków stanowi wyjątkowe uzupełnienie, dodatek lub ozdobę ślubnej stylizacji.
Koronka nadaje unikatowego wyrazu sukni ślubnej. Może wywoływać zachwyt jako  wyjątkowy tren lub dług, piękny welon katedralny.

Kolczyki ślubne
foto: Agata Weber 
 Kolczyki  Esillea  Spinka Esille

Koronka przenosi nas w czasie, odwołując się do stylizacji vintage i retro, wyjętych wprost z przedwojennych albumów naszych prababć.
Pięknie wpisuje się  rustykalne stylizacje, dodaje efektu wow! w boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje glamour.

Koronkowa biżuteria ślubna
foto: Joanna Marzec  kolczyki Bohillio bordo


Delikatne, ażurowe, lekkie niczym pajęczyna, misterne koronki tworzone od postaw ręcznie z cieniutkiego, srebrnego drutu w postaci jedynej w swoim rodzaju, ponadczasowej biżuterii oraz  akcesoriów do włosów idealnie komponują się z każdym stylem i podkreślą unikatowość każdej stylizacji.

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life