POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Wracam na chwilękoronkowa opaska kobaltowa

z kompletem ślubnym, który powstał już jakiś czas temu.

 Kolor kobaltowy wybrała Pani Emilka na kolor przewodni swojego ślubu i wesela. Opaska Cobalite przykuła  uwagę Pani Emilki swym kolorem. Okazała się jednak zbyt długa do planowanego ślubnego upięcia. Powstała zatem krótsza i delikatniejsza wersja.
kobaltowa, koronkowa opaska do włosów

Gdy opaska była praktycznie gotowa Pani Emilka zapytała czy mogłabym wykonać komplet biżuterii pasujący do opaski. Biżuteria miała być delikatna a kolczyki zdecydowanie jak najkrótsze najlepiej na sztyfcie. Kryształki Swarovskiego w kolorze Sapphire oprawione w koronkowe koszyczki okazały się najodpowiedniejsze. Tak narodził się komplet biżuterii o nazwie Firro.

bransoletka w kobaltowym kolorze

delikatny komplet biżuterii ślubnej

koronkowa biżuteria ślubna

kobaltowa biżuteria ślubna

kobaltowe, koronkowe kolczyki ślubne

Jako, że od powstania kompletu do jego prezentacji tutaj upłynął już dłuższy czas mogę zaprezentować również zdjęcia  Pani Emilki w Dniu Ślubu.

Panna Młoda w kobaltowej bizuterii
foto: http://www.bfotoarte.pl/

koronkowa biżuteria ślubna na Pannnie Młodej
foto: http://www.bfotoarte.pl/

kobaltowo,koronowa biżuteria ślubna
foto: http://www.bfotoarte.pl/

koronkowa ozdoba do włosów w kolorze kobaltowym
foto: http://www.bfotoarte.pl/
Zdaniem Pani Emilki biżuteria na żywo jest śliczna i doskonale współgrała z suknią. Ozdoba pasowała idealnie. Całość bardzo podobała się gościom i dopełniła stylizację ślubną. Nie potrafię wyrazić jak bardzo cieszą mnie takie wyrazy uznania :) Za przesłanie tych pięknych ujęć bardzo dziękuję Pani Emilce i dzielę się nimi.
Szczegółowe informacje o komplecie Firro można znaleźć tu. Jeśli Waszym życzeniem będzie zamówienie kompletu dopasowanego kolorystycznie do preferencji zapraszam do kontaktu prze tę stronę.