POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Vintarie ozdobny grzebień ślubny

ozdoba do włosów

unikatowy, wyjątkowy inspirowany stylem vintage.


Ogniście czerwony jednak  z dodatkiem ciepłych kremowych barw wprowadzających odrobinę spokoju. Niezwykle kunsztowny i jedyny w swoim rodzaju.


grzebień ślubny
Vintarie, grzebień ślubny

Ten wyjątkowy grzebień powstała na potrzeby klimatycznej sesji Vintage Travel. O sesji przeczytacie odrobinę więcej w poprzednim wpisie. Vintarie pięknie wpisuje się w stylizację inspirowaną starodawnym stylem. Czasem nastrojowego blasku świec, romantycznej koronkowej sukni, niepowtarzalnej aury jakby wprost z albumu prababci.
 
Panna Młoda Vintage Foto: FOTOADI

 Pięknie uzupełnia klasyczny niski kok, który jest niezwykle lubianą formą upięcia ślubnego.

Biżuteria ślubna
Vintarie unikatowa ozdoba do włosów

 Podoba Ci się?

 Więcej niezwykłych i oryginalnych ozdób do włosów znajduje się tutaj --->> Akcesoria do włosów