POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Camentti kolczyki ślubne

szmaragdowe kolczyki ślubne

pełne szmaragdowego blasku i złotego ciepła.

Camentti to wyjątkowa kompozycja. Niezwykły kryształ Svarovskiego w pięknym szmaragdowym  kolorze otoczony misterną, ażurową koronką wykonaną ze  srebra złoconego. Intrygująca perła w odcieniu złota jako dodatek. Jako całość tworzą unikatowe połączenie, które doskonale uzupełni ślubną stylizację z nutą retro.

kolczyki ślubne szmaragdowe
kolczyki ślubne Camentti

Obok tego zestawu nie sposób przejść obojętnie. Wzbudza zainteresowanie i zachwyt a także podkreśli niezwykłość chwili- dnia ślubu.

foto: Maciej Wójcik  kolczyki Camentti

Taaak, oryginalne kolczyki ślubne Camentti z pewnością podkreślą efekt wow! jaki ma wywrzeć stylizacja ślubna, przede wszystkim na przyszłym małżonku ale również na gościach weselnych.


Kolczyki Camentti można zobaczyć również w mojej galerii --->> Camentti