POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Elisabeth olśniewające kolczyki ślubne

 


Najwyższy już czas przedstawić bliżej gwiazdy kolekcji Royalitess przygotowanej na nadchodzący sezon ślubny 2021.


Oto jest pierwsza, jej wysokość Elisabeth 

 

 Elisabeth to kwintesencja niewymuszonej elegancji, nieuchwytnej klasy i królewskiego blasku. ✨✨✨

Jej majestat budzi szacunek i poważanie a pewność siebie i indywidualizm zdecydowanie wyróżniają z tłumu. Posiada niebywały talent do przyciągania uwagi i skupiania jej całkowicie na sobie.
Czasem lubi budzić kontrowersje skłaniając tym do przemyśleń i świeżego spojrzenia na sytuację.

Elisabeth to królowa doskonałości, dla jednych niedostępna i zbyt dostojna dla innych pełna nieszablonowego wdzięku i czaru.

 


 Elisabeth najlepiej czuje się w akcji i w świetle fleszy 📸


Jej olśniewająca aura rozkwita pełnią blasku, kusząc oraz przyciągając spojrzenia. Tak, zdecydowanie Elisabeth lubi być w centrum uwagi a równocześnie nie pozwoli o sobie szybko zapomnieć. 

 A jako, że każdej królowej najczęściej towarzyszy zaufany i cichy powiernik, wiernie stojący przy jej boku, takowego posiada również Elisabeth. Tak jak przystało na odpowiedniego towarzysza nie wychodzi on na pierwszy plan, nie łaknie poklasku, trzymając się raczej z tyłu lub z boku nie przysłaniając pełni blasku głównej bohaterki.


 

I oczywiście najlepiej prezentują się razem w tandemie roztaczając przy tym wyjątkową aurę.

 


 

Czujesz taką aurę od tej pary?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli  Elisabeth budzi Twoje zainteresowanie to zapraszam do mojej galerii. Kolczyki są już w sprzedaży ----->>> Elisabeth kolczyki ślubne