Ślubny grzebień

sobota, 19 listopada 2016


ślubny grzebień z perełkami

  Nevidores powstał pierwszy raz na życzenie Pani Emilii.  Aby stworzyć ozdobę do włosów jaką wymarzyła sobie Pani Emilia musiałam wspiąć się na wyżyny moich możliwości twórczych, jak również posiąść nowe umiejętności. Jestem bardzo wdzięczna za motywację, dzięki której powstał grzebień tak lubiany przez Panny Młode :)
 
Dziś chciałabym przedstawić grzebień Nevidores w zupełnie odmienionej wersji. Wersja ta powstała na życzenie innej Panny Młodej. Pani Anna zachwyciła się modelem z perełkami, który wykonałam dla Pani Emilii. Jednak perełki zupełnie nie pasowały do biżuterii, na która zdecydowała się Pani Anna. Dlatego grzebień Nevidores został dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji kolejnej Panny Młodej.


delikatny, koronkowy grzebień ślubny

srebrny grzebień ślubny

oryginalny grzebień ślubny

Pani Anna podzieliła się ze mną jednym ślubnym ujęciem, na którym widać jak powyższy grzebyk prezentował się wpięty w przepiękną fryzurę Panny Młodej :) A tak nawiasem mówiąc, uwielbiam dostawać takie zdjęcia <3

grzebień ślubny fyrzura panny młodej
foto: archiwum prywatne klientki

Otrzymałam również zdjęcie z fryzurą na sesję. Naprawdę przepiękne  upięcia włosów miała Pani Anna.

koronkowy grzebień ślubny Nevidores
foto: archiwum prywatne klientki

 Podstawową wersję grzebienia Nevidores można zobaczyć tu. Na życzenie istnieje możliwość modyfikacji podstawowej wersji tak aby dopasować ją do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji zapraszam do kontaktu przez tę stronę.

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life