POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

PonownieKoronkowe kolczyki w trakcie ceremonii

zachwycam się zdjęciami.

Oczywiście ze ślubu. Ślubu Pani Sylwii, który odbył się w lipcu tego roku. O indywidualnie dopasowywanych kolczykach, które wykonałam aby towarzyszyły Pani Sylwii w tym dniu pisałam tu. Dziś pokazać chcę kilka zdjęć z pięknego fioletowego ślubu ze szkockim akcentem.Panna Młoda w koronkowych kolczykach ślubnych


Ceremonia

Kolczyki ślubne na Pannie Młodej
 
para młoda po ceremonii
portret pary młodej
para młoda z tortem

Mało tekstu dziś ale cóż pisać, gdy zdjęcia takie wymowne i mówią wszystko. A to nie koniec zdjęć. Jeśli chcielibyście zobaczyć ich więcej to zapraszam na blog Macieja Pietrzyńskiego, który jest autorem tych pięknych ujęć.

Szczegółowe informacje o pierwowzorze kolczyków Vestrio można przeczytać tu. Jeśli waszym życzeniem byłyby indywidualnie dopasowane kolczyki zapraszam do kontaktu przez tę stronę.