POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Mój zachwyt


Biżuteria ślubna na Pannie Młodej

Zachwyt zdjęciami otrzymanymi kilka dni temu wcale nie zmalał. Patrzę na nie i nie przestaję się uśmiechać a duma mnie rozpiera. Moja praca daje mi ogromną radość i satysfakcję a dzięki niej mam też możliwość uczestniczyć w ważnych wydarzeniach z życia odbiorców mojej małej twórczości. Tak też zdarzyło się tym razem. 

Dzięki biżuterii ślubnej, którą wykonałam dla Pani Emilii miałam niesamowitą przyjemność uczestniczyć w dniu Jej ślubu.


Panna Młoda w biżuterii ślubnej


naszyjnik ślubny z perełkami


Koronkowe kolczyki ślubne

Panna Młoda w koronkowej biżuterii ślubnej

Pani Emilia i jej koronkowa biżuteria ślubna


Dzień ślubu

Jak napisała mi główna bohaterka zdjęć i dnia: "Czułam się naprawdę piękna w tej biżuterii, dziękuję z całego serca :)". Widać to wszystko na zdjęciach i tych ze ślubu jak i z sesji plenerowej, na której moje serce skradała jeansowa kurteczka <3. Nie dziwię się w końcu był to kwiecień.

Koronkowa biżuteria ślubna na indywidualne zamówienie
 
Koronkowy grzebień ślubny i fryzura ślubna
foto: Krupa-photography
O biżuterii ślubnej, która wykonałam dla Pani Emilii możecie przeczytać tu. Natomiast jeśli miałybyście życzenie, abym stworzyła podobny komplet dla Was zapraszam do kontaktu przez tę stronę.