POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Kobaltowy to atrakcyjny kolor przewodniKobaltowa ozdoba do włosów

Kobaltowy  to od kilku sezonów jeden z kolorów bardzo chętnie wybierany na kolor przewodni ślubu przez Panny Młode. Kobaltowe kolczyki już powstały i pisałam o nich w tym poście. Ostatnio przyszedł czas na kobaltową ozdobę do włosów. Tak myśl towarzyszyła mi już od dłuższego czasu, a stała się jeszcze silniejsza gdy dotarły do mnie śliczne oponki z kobaltowymi kryształkami.
Pomysł był i pomału dojrzewał. Musiałam jeszcze przeanalizować sposób mocowania oponek tak aby ładnie się prezentowały i zbytnio nie przekrzywiały. Gdy już wszystkie techniczne aspekty zostały opanowane nie pozostało mi nic innego jak  'wykoronkować' opaskę.

Opaska z kobaltowymi kryształkami

kobaltowa ozdoba do włosów

Została ona zaplanowana i wykonana jako ozdoba niskiego upięcia ślubnego, do którego wpiąć ją można za pomocą szpilek lub wsuwek do włosów.

Kobaltowa opaska jako ozdoba niskiego upięcia

Bardziej szczegółowe informacje o opasce można znaleźć tu. W razie pytań zapraszam do kontaktu przez tę stronę.