POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Jovia kolczyki ślubneślubne kolczyki Jovia

dopasowane do potrzeb i preferencji.
Lubiany model  kolczyki  ślubnych w czterech wersjach.  Na zamówienie Pani Agnieszki powstała właśnie wersja podstawowa. Srebrny koronkowy koszyczek ozdobiony maleńkimi, srebrnymi kuleczkami skrywający kryształ Swarovskiego. Smukła i dodająca niesamowitego blasku podłużna kropla Swarovskiego to cała Jovia.


kolczyki ślubne z kryształami Swarovskiego

błyszczące kolczyki ślubne

Pani Weronika poprosiła o modyfikację wzoru. Dodatki na jej ślub i wesele będą w kolorze złotym. Dlatego kuleczki w podstawowej wersji na życzenie przyszłej Panny Młodej zostały zmienione na kolor złoty.
Koronkowe kolczyki ślubne z dodatkiem złota

Trzecia wersja powstała na zamówienie Pani Magdaleny. Do pięknej sukni, której plecy wykonane są ze złoconej koronki dopasowane zostały kolczyki w srebrze złoconym bez ozdoby w postaci kuleczek.

Złote kolczyki ślubne

Ostatnia wersja powstała jakiś czas temu i już o niej pisałam  w poście o taśmach. Jovinia to najbardziej błyszcząca wersja. Powstała, gdyż przemówiła do mnie wyjątkowej urody taśma cyrkoniowa. Mam nadzieję, że zjedna ona serce niejednej Panny Młodej :)

Błyszczące kolczyki ślubne
Dodatkowe informacje o Jovi można znaleźć tu. O Jovini można poczytać tu. Jeśli Waszym życzeniem jest indywidualnie dopasowana wersja zapraszam do kontaktu przez tę stronę.