POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

W klimacie retro


suknia do stylizacji w klimacie retro
foto: archiwum prywatne klientki
 takie było życzenie Pani Katarzyny.

 Dziś ślubowała kolejna Panna Młoda, która wybrała koronkową biżuterię jako uzupełnienie swej stylizacji ślubnej. Ale zacznę od początku :) Pani Katarzyna napisała do mnie, że w dniu ślubu pragnie wyglądać secesyjnie, trochę w klimacie lat 20-30. Jako podpowiedź otrzymałam zdjęcie przepięknej sukni z koronką i cudownego welonu.


koronkowy welon jako inspiracja
foto: archiwum prywatne klientki
koronkowy welon w stylu retro
foto: archiwum prywatne klientki
Do powyższych zdjęć Pani Katarzyna powiedziała, który model kolczyków skradł jej serce. Model ten to Novirroco, który został dopasowany do stylu retro. Wzbogacony został o perełki.

kolczyki z perłami w stylu retro

indywidualnie dopasowane kolczyki ślubne

kolczyki w klimacie retro


Zgodnie z tym co twierdzi Pani Katarzyna  kolczyki są piękne na każdym zdjęciu. Po cichutki liczę, iż na żywo także :) Jednak na relację ze ślubu muszę poczekać, cierpliwie - co czasem jest jednak trudne;)
Szczegółowe informacje o modelu Novirocco można znaleźć tu. Jeśli Waszym życzeniem będzie indywidualne dopasowanie powyższego modelu zapraszam do kontaktu prze tę stronę.