POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Indywidualnie dopasowane kolczyki ślubneIndywidualnie dopasowane wersje oferowanych przeze mnie modeli kolczyków bardzo lubię robić :) Zdarzają mi się one dość często, co nie ukrywam bardzo cieszy. Ostatnio napisała do mnie Pani Marta z prośbą o zmianę modelu Selicana tak aby pasował do stylu rustykalnego i koloru "old white". Jako podpowiedz dostałam zdjęcie przepięknej koronkowej sukni. Moją odpowiedzią stałą się Selicana perłowa z perłą Seashell zawieszoną zamiast kryształu Swarovskiego. 

Aby całość była spójna i elegancka zmianie uległ również  brzeg wykonany z koralików Toho. Dodałam do niego koraliki pasujące do perły Seashell. Kolczyki prezentują się bardzo gustownie przyznam się szczerze, a zdaniem Pani Marty są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Ogromnie mnie to cieszy :)

Oryginalne kolczyki ślubne

Kolczyki ślubne w stylu rustykalnym
Oryginalną wersję kolczyków Selicana możesz zamówić tu. Jeśli zainteresowała Cię wersja perłowa zapraszam do kontaktu przez tę stronę.