POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Taśmy pełne cyrkoniowych blaskówślubne kolczyki z taśmami cyrkoniowymi Preciosa

 Taśmy cyrkoniowe dają szalone możliwości. Pojawiły się już w ozdobach do włosów i w broszkach. Najwyższy był czas użyć ich w kolczykach. I tak oto powstały trzy pary kolczyków z taśmami cyrkoniowymi Preciosa.


Na pierwszy ogień poszła taśma w kolorze crystal AB. Cyrkonie migoczą iskierkami tęczowymi przyciągając spojrzenia. Kolczyki są niewielkie ale nie dają się nie zauważyć. Jak powiedziała mi Kasia z Warszawy (:)) "rwą oczy".
Ślubne kolczyki z cyrkoniowymi kryształkami

Nieduże kolczyki ślubne

Oryginalna biżuteria ślubna z kryształami Swarovskiego
 Picoreos prócz taśmy cyrkoniowej  mają również błyszczące kryształy Swarovskiego. Więcej szczegółów znajdziesz tu.

Jako kolejną w obroty wzięłam taśmę o barwie Crystal Labrador, która lśni niczym lustro. Dlatego u dołu tychże kolczyków zawiesiłam duże krople Swarovskiego o takim samym efekcie.

Ślubne kolczyki z kryształami Swarovskiego

Oryginalne kolczyki ślubne

Kolczyki ślubne z taśmą cyrkoniową

Jovinia jest sporych rozmiarów i nieziemsko błyszczy, dzięki czemu rozświetli twarz Panny Młodej.
Więcej o Jovinii można przeczytać tu.

Na koniec 'last but not the least'  taśma w  kolorze Bermuda Blue. Magiczna, mieniąca się odcieniami niebieskiego od jasnego poprzez szafiry, kobalty by czasem błysnąć fioletem. Taki projekt kolczyków siedział w mojej głowie bardzo długo i w końcu udało mi się go zrealizować. 

Kolczyki ślubne z kolorem przewodnim

Nietuzinkowe, koronkowe kolczyki ślubne
Biżuteria ślubna z niebieskim jako kolorem przewodnim
Colmeria sprawdzi się idealne jako uzupełnieni stylizacji Panny Młodej, która zdecydował się na kobaltowy lub granatowy jako kolor przewodni swojego ślubu. Dodatkowe informacje o Colmerii można znaleźć tu

Na temat taśm to na chwilę obecną tyle aczkolwiek nie powiedziałam im jeszcze ostatniego słowa ;) Wszystkie prześliczne taśmy cyrkoniowe firmy Preciosa można nabyć w Bazar Dekoracji