Taśmy pełne cyrkoniowych blasków

niedziela, 22 maja 2016ślubne kolczyki z taśmami cyrkoniowymi Preciosa

 Taśmy cyrkoniowe dają szalone możliwości. Pojawiły się już w ozdobach do włosów i w broszkach. Najwyższy był czas użyć ich w kolczykach. I tak oto powstały trzy pary kolczyków z taśmami cyrkoniowymi Preciosa.


Na pierwszy ogień poszła taśma w kolorze crystal AB. Cyrkonie migoczą iskierkami tęczowymi przyciągając spojrzenia. Kolczyki są niewielkie ale nie dają się nie zauważyć. Jak powiedziała mi Kasia z Warszawy (:)) "rwą oczy".
Ślubne kolczyki z cyrkoniowymi kryształkami

Nieduże kolczyki ślubne

Oryginalna biżuteria ślubna z kryształami Swarovskiego
 Picoreos prócz taśmy cyrkoniowej  mają również błyszczące kryształy Swarovskiego. Więcej szczegółów znajdziesz tu.

Jako kolejną w obroty wzięłam taśmę o barwie Crystal Labrador, która lśni niczym lustro. Dlatego u dołu tychże kolczyków zawiesiłam duże krople Swarovskiego o takim samym efekcie.

Ślubne kolczyki z kryształami Swarovskiego

Oryginalne kolczyki ślubne

Kolczyki ślubne z taśmą cyrkoniową

Jovinia jest sporych rozmiarów i nieziemsko błyszczy, dzięki czemu rozświetli twarz Panny Młodej.
Więcej o Jovinii można przeczytać tu.

Na koniec 'last but not the least'  taśma w  kolorze Bermuda Blue. Magiczna, mieniąca się odcieniami niebieskiego od jasnego poprzez szafiry, kobalty by czasem błysnąć fioletem. Taki projekt kolczyków siedział w mojej głowie bardzo długo i w końcu udało mi się go zrealizować. 

Kolczyki ślubne z kolorem przewodnim

Nietuzinkowe, koronkowe kolczyki ślubne
Biżuteria ślubna z niebieskim jako kolorem przewodnim
Colmeria sprawdzi się idealne jako uzupełnieni stylizacji Panny Młodej, która zdecydował się na kobaltowy lub granatowy jako kolor przewodni swojego ślubu. Dodatkowe informacje o Colmerii można znaleźć tu

Na temat taśm to na chwilę obecną tyle aczkolwiek nie powiedziałam im jeszcze ostatniego słowa ;) Wszystkie prześliczne taśmy cyrkoniowe firmy Preciosa można nabyć w Bazar Dekoracji

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life