POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Fioletowy to lubiany ślubny kolor przewodnifoto:archiwum prywatne klientki

Fioletowy jako kolor przewodni swojego ślubu wybrała Pani Sylwia. Poprosiła mnie o zaprojektowanie i zrobienie kolczyków z tym kolorem. Dostałam też zdjęcie sukni, którą Pani Sylwia wybrała.

Piękne koronki u góry sukni zachwyciły mnie. Ale no cóż ja mam słabość do koronek. Niektórzy twierdzą, że to zboczenie zawodowe ;) Pewnie tak.
Do sukni Pani Sylwii powstały dwa projekty kolczyków. Wybór padła na lubiany model Vestario, do którego włączony miał być element w kolorze fioletowym.

koronkowe kolczyki z kolorem przewodnim

Pani Sylwia napisała, iż preferuje kolczyki zapinane na sztyfty z barankami dlatego zapięcie angielskie z oryginału zostało zastąpione właśnie sztyftem.

koronkowe kolczyki z fioletem
Aby złagodzić różnicę kolorów pomiędzy górnym i dolnym kryształem drobne koraliki Toho wplecione zostały w srebrną koronkę z efektem cieniowania. Bardzo spodobał mi się efekt, który dzięki temu uzyskałam i powstały też inne kolczyki z takim efektem.

ślubne kolczyki z efektem cieniowania

 Oryginalną wersję  kolczyków ślubnych Vestrio  możesz zamówić tu. Jeśli chciałabyś model dopasowany do swoich potrzeb tak jak Pani Sylwia zapraszam do kontaktu przez tę stronę.

Komentarze

 1. Przepiękne kolczyki! Podziwiam talent i technikę takiego misternego wyplatania w srebrze. Gdy zajmowałam się biżuterią, sama próbowałam, ale nic mi z tego nie wyszło.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz