Fioletowy to lubiany ślubny kolor przewodni

wtorek, 10 maja 2016foto:archiwum prywatne klientki

Fioletowy jako kolor przewodni swojego ślubu wybrała Pani Sylwia. Poprosiła mnie o zaprojektowanie i zrobienie kolczyków z tym kolorem. Dostałam też zdjęcie sukni, którą Pani Sylwia wybrała.

Piękne koronki u góry sukni zachwyciły mnie. Ale no cóż ja mam słabość do koronek. Niektórzy twierdzą, że to zboczenie zawodowe ;) Pewnie tak.
Do sukni Pani Sylwii powstały dwa projekty kolczyków. Wybór padła na lubiany model Vestario, do którego włączony miał być element w kolorze fioletowym.

koronkowe kolczyki z kolorem przewodnim

Pani Sylwia napisała, iż preferuje kolczyki zapinane na sztyfty z barankami dlatego zapięcie angielskie z oryginału zostało zastąpione właśnie sztyftem.

koronkowe kolczyki z fioletem
Aby złagodzić różnicę kolorów pomiędzy górnym i dolnym kryształem drobne koraliki Toho wplecione zostały w srebrną koronkę z efektem cieniowania. Bardzo spodobał mi się efekt, który dzięki temu uzyskałam i powstały też inne kolczyki z takim efektem.

ślubne kolczyki z efektem cieniowania

 Oryginalną wersję  kolczyków ślubnych Vestrio  możesz zamówić tu. Jeśli chciałabyś model dopasowany do swoich potrzeb tak jak Pani Sylwia zapraszam do kontaktu przez tę stronę.

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life