POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Klipsy ślubne 

to o nie wyjątkowo często pytają Panny Młode.

 Zarówno w wiadomościach wszelkiego rodzaju jaki i na żywo, gdy pojawiam się na targach.

Wcale się nie dziwię. Kolczyki są zdecydowanie łatwiej dostępne niż klipsy. A klipsy ślubne są najlepszym wyborem dla Panien, które mają kłopot z noszeniem kolczyków.  Jednakże aby wyjść na przeciw oczekiwaniom i potrzebom Panien Młodych w ofercie Koronek pojawiają się klipsy ślubne

bordo klipsy ślubne w złocie
Wyjątkowe klipsy ślubne
Klipsy obecnie powstają głównie na życzenie- wystarczy do mnie napisać lub zaznaczyć to w formularzu kontaktu.


Oryginalne klipsy ślubne Classic Blue
Klipsy ślubne w stylu wiktoriańskim

Dodam również, że praktycznie każdy model kolczyków, który proponuję można dostosować i dopasować tak aby posiadał zapięcie w formie klipsów ślubnych.

Klipsy ślubne Vestiya
Klipsy ślubne Vestiya 

Zatem nic nie stoi na przeszkodzie aby zamawiać klipsy ślubne dopasowane do Twoich potrzeb, oczekiwań i preferencji.


W razie pytań serdecznie zapraszam do kontaktu ---->>>  Kontakt