POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Ważny

dziś dzień dla Pani Emilii. Dziś jest dzień jej ślubu. Miałam przyjemność uczestniczyć w tym ważnym dla Niej dniu. Wykonałam komplet biżuterii, który miał jej towarzyszyć podczas składania przysięgi i w trakcie zabawy weselnej. W skład kompletu wchodziły kolczyki i naszyjnik oraz ozdobny grzebień.
 
Koronkowe kolczyki sztyfty


Oryginalny naszyjnik będący częścią ślubnego kompletu

Koronkowy naszyjnik ślubny z kryształem górskim
Oryginalny grzebień ślubny z perełkami

Ślubny grzebień z perełkami wykonany techniką wire-wrapping

Mam nadzieję, że wszystko przebiegło tak jak Pani Emilia  sobie wymarzyła. A ja z niecierpliwością czekam na zdjęcia z tego dnia.

Komentarze

 1. Nieźle sobie ta Emilia wymarzyła. Piękna biżuteria wychodzi spod Twoich rąk. Jestem pod wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz