POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

W sprawie

opaski ślubnej wiązanej na wstążkę napisała do mnie Pani Paulina. Miała być elegancka i najlepiej w kolorze złota. Pierwszą moją myślą po przeczytaniu maila  było "Oj tego nie dam rady zrobić". Ale po chwili do głosu doszła moja ciekawość i potrzeba działania  podpowiadające na przemian: " a może dasz radę", "spróbuj", " może się uda", "wymyślisz coś". Jako rzekły tak postanowiłam zrobić. Siadłam do tematu i zabrało mi to trochę czasu ale powstał prototyp, który pokazuję  nim powstanie ostateczna wersja dla Pani Pauliny. Oto Roscinta.

Opaskę można zamówić tu.