POZNAJMY SIĘ!
Jestem Iwona i to ja tworzę biżuterię Koronki iwogg. Spełniam nią marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.
KOLEKCJĘ BIŻUTERII ŚLUBNEJ
Biżuteria ślubna z koronki utkanej z cienkiego srebrnego drutu to wyjątkowy produkt. Delikatna, ażurowa, lekka niczym pajęczyna, misterna koronka stanowić będzie idealny dodatek wpisujący się praktycznie w każdą stylizację ślubną.

CO MOGĘ DLA CIEBIE STWORZYĆ?

 • 1
  BIŻUTERIA ŚLUBNA
  Koronkowa biżuteria ślubna pięknie komponuje się z rustykalnymi stylizacjami, dodaje efektu wow! w ślubnych boho klimatach i uzupełnia eleganckie stylizacje Panny Młodej w nurcie glamour.
  ZOBACZ
 • 2
  OZDOBY DO WŁOSÓW
  Minimalistyczne jak i efektowne opaski, gałązki obsypane koralikowymi kwiatuszkami czy pączkami, ozdobne grzebienie, spinki a także delikatne kokówki sprawdzą się jako idealne uzupełnienie każdego ślubnego upięcia.
  ZOBACZ
 • 3
  ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Istnieje możliwość stworzenia biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt - wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.
  KONTAKT

ZOBACZ BESTSELLERY

Najnowsze propozycje

Wczoraj

dostałam śliczne zdjęcia. Siedzę i się nimi zachwycam :) Przepiękna Panna Młoda Ania, niesamowicie zadowolony Pan Młody Paweł oraz dodatek w postaci wykonanej przeze mnie biżuterii. Pokazuję Wam kilka zdjęć ale przyznam się szczerze, ze wcale nie było łatwo je wybrać.
    foto: andrzejart.pl
Komplet na moich  zdjęciach  można zobaczyć tu. Ja wracam do zachwycania się  :)

Komentarze

 1. rzeczywiście jest co podziwiać :D
  wspaniała biżuteria - gratuluję
  Pozdrawiam
  Krzysiek z Chainmaille.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam ten komplet na żywo - zachwyca :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz