piątek, 9 września 2016

Udaje mi się

czasem zrobić model kolczyków, który budzi zainteresowanie. Tak też jest z kolczykami Selicana. Jakiś czas temu pisałam o indywidualnym dopasowaniu powyższego modelu do stylu rustykalnego. Dziś chciałabym pokazać cały komplet, który powstał na życzenie Pani Amandy.

 Oryginalny komplet biżuterii ślubnej

Pani Amanda poprosiła o stworzenie bransoletki oraz wisiorka do kolczyków Selicana. Jednak w trakcie naszej rozmowy oraz po obejrzeniu pięknej sukni z koronkową górą zaproponowałam Pani Amandzie stworzenie delikatnego naszyjnika, który ładnie wypełni przestrzeń wokół szyi. I tak oto powstała bransoletka.

Koronkowa bransoletka ślubna

Bransoletka ślubna do kolczyków Selicana

oraz  minimalistyczny naszyjnik.

Naszyjnik ślubny do kolczyków Selicana
 Delikatny, koronkowy naszyjnik ślubny
Koronkowy komplet biżuterii ślubnej

Zgodnie z tym co twierdzi Pani Amanda komplet na żywo jest piękniejszy niż na zdjęciach. Na zakończenie mam jeszcze jedno zdjęcie. Kolczyki na uchu mojej niezawodnej modelki Kasi :)

Kolczyki Selicana na modelce
A na relację jak komplet spisał się w dniu ślubu Pani Amandy muszę jeszcze odrobinę poczekać- co jak zwykle jest bardzo trudne.
Szczegółowe informacje o modelu Selican można znaleźć tu. Jeśli Waszym życzeniem będzie zamówienie kompletu zapraszam do kontaktu prze tę stronę.

3 komentarze:

Etykiety