sobota, 16 lipca 2016

Dopasowane

do potrzeb i preferencji kolczyki w czterech wersjach bazujących na  jednym modelu. Mowa o  bardzo lubianych kolczykach Jovia. Na zamówienie Pani Agnieszki powstała właśnie wersja podstawowa. Srebrny koronkowy koszyczek ozdobiony maleńkimi, srebrnymi kuleczkami skrywający kryształ Swarovskiego. Smukła i dodająca niesamowitego blasku podłużna kropla Swarovskiego to cała Jovia.

ślubne kolczyki Jovia


kolczyki ślubne z kryształami Swarovskiego

błyszczące kolczyki ślubne

Pani Weronika poprosiła o modyfikację wzoru. Dodatki na jej ślub i wesele będą w kolorze złotym. Dlatego kuleczki w podstawowej wersji na życzenie przyszłej Panny Młodej zostały zmienione na kolor złoty.
Koronkowe kolczyki ślubne z dodatkiem złota

Trzecia wersja powstała na zamówienie Pani Magdaleny. Do pięknej sukni, której plecy wykonane są ze złoconej koronki dopasowane zostały kolczyki w srebrze złoconym bez ozdoby w postaci kuleczek.

Złote kolczyki ślubne

Ostatnia wersja powstała jakiś czas temu i już o niej pisałam  w poście o taśmach. Jovinia to najbardziej błyszcząca wersja. Powstała, gdyż przemówiła do mnie wyjątkowej urody taśma cyrkoniowa. Mam nadzieję, że zjedna ona serce niejednej Panny Młodej :)

Błyszczące kolczyki ślubne
Dodatkowe informacje o Jovi można znaleźć tu. O Jovini można poczytać tu. Jeśli Waszym życzeniem jest indywidualnie dopasowana wersja zapraszam do kontaktu przez tę stronę.

3 komentarze:

Etykiety