sobota, 28 października 2017

Tak dawno

nie odwiedzałam swojego, własnego bloga. Codzienność pochłania i wymaga mojej obecności. Trudniej w tym wirze znaleźć czas na pisanie. Ale już ostatnie chwile na jesienne porządki :) Odkurzam bloga i w zabieganej codzienności planuję pojawiać się częściej. Wierzę, że uda się.
Do pokazania mam sporo. W czasie tej przerwy powstało sporo prac biżuteryjnych głównie ślubnych ale pojawiły się również nieliczne możliwości stworzenia biżuterii artystycznej. Postaram się pokazywać je wszystko po kolei. Dziś wracam z niezwykle lubianym klasykiem, który odnalazł się już w niezliczonej mnogości kolorów.

seria cap, koszyczki


seria Cap, jadeit w koszyczku

jadeit malinowy w koronkowym koszyczku


seria Cap, srebrne koronkowe koszyczki

Miłość do tego modelu  jest niezmienna, sprawia mi niesamowitą radość i satysfakcję ale równocześnie napędza mnie do poszukiwania innych, odrobinę innych wcieleń.

seria Cap, agat w siatce

koronkowa siateczka wokół jadeitu

W powyższych dwóch przykładach większe kulki (o średnicy 12mm i 14mm) otoczone zostały koronkowymi siateczkami. Efekt końcowy również spotkał się z pozytywnym odbiorem. Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała, iż w planach mam kolejne odsłony tego modelu. Na razie tylko w planach ;)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Szczegółowe informacje o serii Cap można znaleźć w mojej galerii. Jeśli miałybyście inne pytania zapraszam do kontaktu przez tę stronę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Etykiety